Slovensko advent s RTVS - Kollárovci 8.12.2015

7. december 2015

Kollárovci v programe Slovensko ADVENT 2015

naživo v utorok 8.12.2015 od 20:00 hod. na DVOJKE Slovenskej televízie,

 
priamy prenos z Vígľašského zámku moderuje Jarmila Hargašová.
 

Hudobná skupina KOLLÁROVCI sa predstaví v programe Slovensko advent už 8.12.2015 od 20,00 hod. v živom vysielaní na dvojke RTVS. Nenechajte si ujsť príjemnú adventnú atmosféru s nádychom Vianoc, krásne piesne čoraz populárnejšej skupiny z našich končín. Chlapci tešíme sa na vás, moderátorku Jarmilu Hargašovú a ďalších hostí s iskrou v očiach. 

Program je venovaný na podporu projektu: Vígľaš Záhrada – Centrum nezávislej kultúry je nezisková organizácia, ktorá spočiatku fungovala ako neformálne zoskupenie umelcov, kultúrnych manažérov a dobrovoľníkov. Spoločný priestor v historickej časti mesta Banská Bystrica slúži s prestávkami, ako multifunkčné divadelné štúdio s otvorenou dramaturgiou aj ako oddychová zóna v podobe mestského parku, o ktorý sa sezónne starajú dobrovoľníci a dobrovoľníčky. Hlavnou náplňou organizácie je poskytovanie priestoru pre prezentáciu a tvorbu súčasného a komunitného umenia v podobe divadelných a tanečných predstavení, koncertov, festivalov a výstav, ale aj pre vlastnú umeleckú produkciu a vzdelávanie.

 

Singel Najkrajšie Vianoce od Kollárovcou už v éteri aj s videoklipom

V adventnom programe nebude chýbať najnovší, ešte horúci singel plný ľadu, snehu a dobrej nálady, z autorského pera Štefana Repku, ktorý zložil hudbu a napísal text. Hudobná skupina KOLLÁROVCI sa sfarbila do biela, nielen oblečením, ale aj hudobnými nástrojmi. Najnovšiu pieseň obohatil svojím spevom aj spevácky zbor a videoklip sa natáčal v Ľadovom kráľovstve na Hrebienku a tiež v  bazilike Povýšenia sv. Kríža v Kežmarku. Vychutnajte si radosť, pokoj, pohodu a vianočnú atmosféru tejto novinky.

Súvisiace video

Kollárovci 2015 - Najkrajšie Vianoce Prehrať Video
Kollárovci 2015 - Najkrajšie Vianoce